KLIK ZA FAIR PLAY


Vážení kolegové, sportovci,

Není to jen ten click na klávesnici či myši Vašeho počítače nebo displeji telefonu.

Klik je, hlavně pro sportovce, jedním ze základních cviků. Proto jsme se rozhodli spojit podporu této iniciativy a podpis „petice” právě s ním.

Budeme rádi, pokud se do této akce zapojí všichni, jejichž život je spojený se sportem – a to jakýmkoliv.

Nerozlišujeme mezi fitness centry, pilates studii, jógovými centry, tenisovými halami, bazény nebo dalšími sportovišti. Nerozlišujeme ani mezi komerčními fitness provozy nebo zájmovými kroužky pro děti.

Chceme, aby všechna sportoviště mohla zůstat přístupná a v duchu FAIR PLAY, aby bylo přistupováno rovně ke všem, a to včetně kompenzací.

Od pátku 18. 12. do neděle 20. 12. 2020 umožníme přístup do obchodních částí zapojených sportovišť. Jde o určitou míru protestu, ALE NEJDE O POUŽÍVÁNÍ SPORTOVIŠTĚ. Nebojujeme s virem, ale s nesmyslnými nařízeními.

Teď neotevíráme sportovní centra pro činnosti, ale pro podporu.

Chceme umožnit lidem, aby podpořili své oblíbené sportovní centrum, sportoviště nebo studio a dát jim možnost:

a. provést klik

b. podepsat petici s výzvou KLIK ZA FAIR PLAY

c. přispět, pokud chtějí, na provoz jejich oblíbeného centra, sportoviště či studia

„To vše za dodržení nařízených opatření a hygienických pravidel.“

Budeme rovněž rádi, pokud se, kdo bude chtít a souhlasit, vyfotí a zveřejní své foto na Instagramu s označením svého oblíbeného sportoviště (ideálně za použití znaku @ a vepsání instagramového účtu sportoviště) s hashtagem #klikzafairplay.cz .

Při návštěvě vašeho oblíbeného sportovního centra, sportoviště či studia, a to za účelem nákupu potravin, potravinových doplňků apod. a zejména pak při případném focení, prosím striktně dodržujte nařízená opatření, zejména:

• 1 osoba na 15 m2

• rozestupy 2 m

• roušky ve vnitřních prostorách a další platná nařízení

Ti, kteří nebudou moci v době konání této akce přijít do svého oblíbeného sportovního centra, sportoviště nebo studia a současně budou chtít tuto akci podpořit, mohou provést registraci sami na webových stránkách www.klikzafairplay.cz a doplnit počet kliků na internetu samostatně.

Sdílejte prosím se všemi svými sportovními přáteli.

Každý KLIK a click se počítá.

Děkujeme :-)