Kurz START BODY - 8x75min, kurz ve kterém tě naučíme jak dýchat, jak se zpevnit, aby bylo pro vás cvičení bezpečné a účinné. Zaměříme se na 5 top pohybových vzorců, ze kterých vychází většina fitness cviků (dřep, klik, shyb, most, přednos). 2x týdně po dobu 1 měsíce, 100% účast vhodná, cena kurzu 990 Kč. V případě zájmu nám napište na info@fit-ko.eu.

 

Kurz START FITNESS - 8x60min + 30min kardio zdarma, kurz ve kterém se naučíme techniku základních cviků na fitness strojích, kardiotrenažeréch a s vlastním tělem. 2x týdně po dobu 1 měsíce, nutná účast celé skupinky, jednotlivé tréninky nelze nahradit, cena kurzu 990 Kč.  Kurz vypsán na žádost celé skupinky (3-4 osob) ideálně v časech mimo hlavní špičku fitnesscentra. Před nebo po společné lekci lze využít vstup do fitness např. pro závěrečnou aerobní část nebo úvodní rozehřátí. V případě zájmu nám napište na info@fit-ko.eu. 

 

Kurz KETTLEBELL 1 (KTB1) - 8x75min, kurz inspirovaný knihou Pavla Tsatsoulina Simple and Sinistre. Hlavní náplní bude dokonalé zvládnutí 2 top cviků s kettlebell. Kettlebell švih (swing) a pozved s kettlebell (turecký vztyk, get up). Kromě těchto cviků si osvojíme i základy dýchání, zpevnění, cviky jako floor press, goblet squat, armbar, a další. 2x týdně po dobu 1 měsíce, 100% účast vhodná, cena kurzu 990 Kč. V případě zájmu nám napište na info@fit-ko.eu.

 

Kettlebelly pro pokročilé - pokročilé lekce s KTB, podmínkou je úspěšné absolvování KTB1, nebo dobře zvládnutá technika TGU a swingu.

 

Kalistenika - souhrnné pojmenování pro cvičení výhradně s využitím vlastního těla a jeho váhy. Jedná se o funkčně silový trénink, což znamená, že jejím hlavním cílem je rozvíjet skutečně využitelnou sílu a schopnost ovládat vlastní tělo, ať už to znamená odtáhnout se od země, přitáhnout se někam, dokázat udělat most ze stoje anebo chodit po pokoji po rukou. Začátečníci se informujte o termínu nového kurzu na info@fit-ko.eu.

 

Bodystyling (Lekce vycházející z klasického aerobiku, zaměřena více na posilování, s pomalejší hudbou naž u dance aerobiku, s jednoduššími sestavami.)

 

Funkční břicho (30ti minutová lekce zaměřená na správné zapojení břišního svalstva, cílem tedy není pekáč buchet, ale silný a zdravý core.)

 

Indoor cycling (Spinning - skupinová lekce na cyklotrenažerech charakteristick )

 

Jumping (dynamické skupinové cvičení na speciálních jumpingových trampolínkách na 

 

Jumping kids (lekce pro děti ve věku 4-12 let, část lekce se skáče na malých trampolínkách a část lekce se věnuje základní gymnastické průpravě jako jsou kotouly, ručkování, práce se švédskou bednou či lavičkou, ...)

 

Kruhový trénink (Fyzicky náročný tréninky s využitím funkčních pomůcek a vlastního těla, kdy se po krátkých intervalech klient posouvá na další stanoviště s jiným cvikem.)

 

Pilates (Cvičení jehož cílem je zlepšit kontrolu nad svým tělem, jeho sílu i ohebnost. Je vhodné i pro úplné začátečníky.)

 

TABATA (Intenzivní intervalový trénink s využitím funkčních pomůcek i vlastního těla. Budování kondice s velkým výdejem energie pro spalování přebytečného tuku)

 

TRX (Cvičení se závěsným systémem. Intenzitu určuje pozice vlastního těla, proto lze na tomto skvělém náčiní trénovat jak se sportovci tak se seniory nebo dětmi.)

 

Velké míče (Cvičení s využitím velkých míčů na hudbu, vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé) 

 
Aktivity pro děti

Jumping kids (spojení zábavného a zároveň fyzicky náročného cvičení na jumpingových trampolínkách a základní gymnastické průpravy s využítím švédské bedny a lavičky, lana, žebříků atd.) Určeno pro děti ve věku 4-12 let. 

 

Specializované lekce pro mladé sportovce (pro mladé sportovce lze vytvořit miniskupinové lekce v počtech cca 2-5 dětí se stejným cílem, pod vedením osobního trenéra)

 
Aktivity pro seniory

Cvičení seniorů (cvičení zaměřené na zlepšení a udržení běžné motoriky, rovnováhy, flexibility i síly, přizpůsobené věkové populaci 65+)

 

Senior jóga (nejen prvky jógy a balančních cviků pro cvičence ve věku 65+)

 

Pokud jste skupinka seniorů na 65 let, napište nám, otevřeme pro vás novou cvičební jednotku v dopoledních hodinách.

 Aktuality

2.8.2018 nepoteče voda - předpoklad 7-13

Vážení klienti, dnes se v budově vyměňují hlavní uzávěry vody, z tohoto důvodu nepoteče voda. Předpokládaná odstávka je 7-13, tato doba se může změnit. Děkujeme za pochopení. Vodu na pití máme zajištěnou v barelech.

Letní rekonstrukce Baru a spodních šaten

Rekonstrukce recepce je úspěšně za námi, dále pokračuje rekonstrukce spodních šaten. Aktuálně muži mají převlíkárnu se skříňkami ve velkém sále bez sprcha. Osprchování je možné, pokud je zrovna volno v dámské šatně. Předpokládané dokončení šaten je odhadováno na přelom měsíce července a srpna.

7. Wellness víkend FIT-KO

Už víme termín dalšího wellness víkendu. 5.-7. října 2018. Rezervuj si včas své místo.

Příměstský tábor

Poslední volná místa na příměstský tábor. Neváhejte.

Více aktualit